Recoltam analize medicale la domiciliu. Pentru programare -
079 904 000

Корзина

Nu puteti adauga alte teste in cos. Cosul contine testul PCR COVID-19 care se achita separat.

Continuati
О нас

Вакансии

Suntem în căutare de Reprezentant medical, pentru Zona Nord

Oraș(e): Chisinau
Valabilitate: 30 iunie 2022
Posturi disponibile: 1

Descrierea postului de muncă:

· promovarea serviciilor medicale ;
· organizarea și planificarea strategică a activității de promovare;
· activitatea comerciala cu clientii si elementele de evidenta contabila;
· lucrul cu ofertele si analiza concurentiala;
· monitorizarea lunară a nivelului de realizare a obiectivelor.

Cerințe:

· studii superioare finalizate;
· experiența în domeniul vânzărilor
· capacitatea de a învăța și înțelege piața serviciilor medicale;
· capacitate de a lucra proactiv și de a se adapta la exigențele organizaționale;
· abilități de management teritorial;
· abilități de comunicare și negociere;
· abilitatea de analiză situațională;
· persoana sociabilă, dinamică, implicată, bun coechipier;
· vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
· cunoştințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
· permis de conducere (categoria B);
· candidatul cu domiciliul permanent în raza mun. Chisinau.

Oferta companiei:

· salariu competitiv
· oportunități de dezvoltare profesională;
· experiență unică de colaborare într-o echipă dinamică de profesioniști;
· condiții de lucru confortabile și loc de muncă echipat la un nivel înalt;
· acordarea tichetelor de masă;
· alte beneficii.

Dacă vă regăsiți in descrierea de mai sus, puteți înainta CV (obligator insoțit de o poză și cu indicarea postului dorit) și expedia la adresa de e-mail: hr@synevo.md

Ne rezervam dreptul de a contacta doar persoanele selectate pentru interviu.

icon-cart

Produsul a fost adăugat în coș

Cumpărate frecvent împreună